مراسم رونمایی کتاب شعر جدید فریبا وکیلی

مراسم رونمایی کتاب شعر فریبا وکیلی با حضور تعدادی از هنرمندان برگزار شد.
این مراسم روز جمعه در فرهنگسرای ارسباران با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان به آثار بانوی هنرمند، فریبا وکیلی برگزار شد.
علیرضا جاویدنیا، بابک صحرایی، محمدرضا چراغعلی، ستار اورکی، پدرام مرندیز، مهراج محمدی، مهرداد شهسوارزاده، جواد یحیوی، گلشید بحرائی، محمدرضا قدیریان، سودابه شادمان، رضا امیراحمدی، فریدون بیگدلی و محمدرضا قهرایی از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم بودند
فریبا وکیلی ترانه سرای شناخته شده عرصه موسیقی است که ترانه های موفق متعددی را در کارنامه هنری اش دارد.
مجموعه شعر جدید این هنرمند «پشت پای باران آب می ریزم» نام دارد. مجموعه ای که حاوی شعر های سپید این شاعر است.
اجرای مراسم رونمایی از کتاب فریبا وکیلی را اکبر کتابدار بر عهده داشت.
در طی برنامه پدرام مرندیز، مهراج محمدی و پژمان مبرا با نوازندگی پیانوی محمدرضا چراغعلی و سیروس سلیمی با نوازندگی مازیار عطاریان ترانه هایی از فریبا وکیلی را اجرا کردند.
محمدرضا چراغعلی طی سخنانی عنوان کرد که فریبا وکیلی همیشه با مهربانی همکاران هنرمندش را همراهی کرده و از اینکه تعدادی از خواننده هایی که همکاری های موفقی با این ترانه سرا داشته اند در این مراسم حضور ندارند گلایه و انتقاد کرد.
سودابه شادمان، گوینده، از دیگر سخنرانان این مراسم بود که با اشاره به انسانیت و مهربانی فریبا وکیلی، شعری از کتاب جدید این هنرمند را دکلمه کرد.
فریبا وکیلی نیز ضمن تشکر از حضور هنرمندان و دیگر شرکت کننده ها، تعدادی از اشعار کتاب جدیدش را دکلمه کرد.
در پایان مراسم هنرمندان حاضر در جلسه به دعوت فریبا وکیلی روی صحنه آمدند و رونمایی از کتاب «پشت پای باران آب می ریزم» به انجام رسید.

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

نظرتان برایمان مهم است

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.