چند حر کت ورزشی برای از بین بردن خط خنده

ورزش صورت و ماساژ صورت نه تنها به جلوگیری از چین و چروک صورت کمک می کند، بلکه موجب از بین بردن خط خنده شده و موجب جوانی شما می شود.

در این قسمت چند ورزش صورت برای از بین بردن خط خنده را به شما نشان می دهیم.

چند حر کت ورزشی برای از بین بردن خط خنده

+ برای از بین بردن خط خنده شما باید به آرامی لبخند زده و گوشه های لب را بکشید. حالا باید به سمت بالا بکشید تا دندان هایتان دیده شوند.

تا جایی که می شود بزرگ بخندید تا همه دندانها دیده شوند. 10 ثانیه دهانتان را در همین وضعیت نگهدارید و بعد دهان را ببندید.

+ یک ورزش صورت برای از بین بردن خط خنده اینست که یک لبخند کامل بزنید، سپس با استفاده از دست ها لبخندتان را ۱۰ ثانیه نگه داشته و پس از آن دهان تان را ببندید.

این تمرین جریان خون را در لب ها تقویت کرده و لب ها را سالم نگه می دارد.

+ دهان تان را باز کنید به صورتی که لب بالا و پایین کاملا ریلکس باشند. حالا باید لب ها را جلو داده و بعد به داخل بدهید و بعد از کمی فشار آنها رها کنید.

+ این تمرین برای سفت کردن ماهیچه های لب هاست. انگشت را در دهان قرار داده و بمکید. سپس به آرامی انگشت را رها کنید. این تمرین را ۱۰ مرتبه تکرار کنید.

+ یک ورزش برای تقویت ماهیچه های گونه به این صورت است که با ۳ انگشت میانی چانه را پایین بکشید. همانطور که نگه داشته اید لبخند عمیقی زده و ماهیچه های لبخند را با انگشت ها را به عقب بکشید.

+ برای از بین بردن خط لبخند و چروک های زیر چشم، کف دست را روی گونه قرار دهید. گوشه لب ها را بالا بکشید به طوری که دندان ها و لثه های بالایی نشان داده شوند. ۳۰ ثانیه صبر کنید و بعد دهانتان را به حالت عادی برگردانید.

+ برای تقویت ماهیچه های لب میتوانید کف دست ها را روی صورت گذاشته و کناره های بیرونی دست را روی خط لبخند و پایین کف دست را بالاتر از فک بگذارید.

حالا باید با کف دست ها روی صورت فشار دهید. لب ها را به هم فشار دهید و بعد کف دست ها را بالا به سمت بینی بکشید و ۱۰ ثانیه نگه دارید.

+ برای ماساژ صورت شما میتوانید حرکت یوگای صورت انجام دهید. به عنوان مثال روی صندلی مستقیم بنشینید و دست‌ها را روی پا‌ها بگذارید.

سپس با بینی نفس عمیق کشیده و نفس را در سینه حبس کرده وارد دهان کنید. به صورت حرکات متناوب هوای حبس شده را بین گونه چپ و راست خود 8-10 بار جابه جا کنید و سپس هوا را راه دهان خارج کنید. این حرکت یوگا یک ورزش برای از بین بردن خط خنده است.

+ یک ورزش دیگر برای لب ها و صورت اینست که حالت تعجب بسیار شدید به خود بگیرید. در این حالت چشم‌ها را کاملاً گشاد کرده، لب‌های خود را تا جایی که می‌توانید به صورت افقی و شبیه حرف انگلیسی “O” بکنید.

یادتان باشد با یکبار انجام دادن این ورزشها معجزه نمی شود. شما باید هر روز روزی حداقل 3-4 بار این ورزش ها را انجام دهید تا به مرور نتیجه بگیرید.

همچنین اگر حتی صورت تان چروکی ندارد برای جلوگیری از چین و چروک صورت ماساژ صورت و ورزش صورت را انجام دهید.

یک نمونه دیگر از ماساژ صورت به شکل زیر است. شما باید با دست هایتان صورت را در جهت فلش ها ماساژ دهید.

چند حر کت ورزشی برای از بین بردن خط خنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.